Únor u Včeliček

Měsíc únor jsme si užili i přesto, že nám počasí moc nepřálo. Od procházek nás nic neodradilo. Každý den jsme si užívali čerstvého vzduchu a poslouchali ptáčky, jak zpívají. Den svatého Valetnýna jsme oslavili výrobou přáníček pro naše maminky, abychom jim udělali radost. V pátek 16. února byl projektový den s tématikou mediální výchova. Celý den jsme věnovali pohádce Sněhurka a sedm trpaslíků. Asi nejlepším zážitkem tohoto měsíce se stal karneval  s masopustním sportováním. V maskách jsme si zaskotačili v tělocvičně. Nyní jsme moc natěšení na březen. Čeká nás totiž březnový příchod jara a odpočinek o jarních prázdninách.

Bc. Eliška Baranjová

tn_obrazek_19052.jpg